"Багануур ХК"-ний 40 жилийн ойн нэрэмжит МВХ-ны "Насанд хүрэгчдийн улсын аварага шалгаруулах тэмцээн-2018" медалийн эзэд тодорлоо.

"Багануур ХК"-ний 40 жилийн ойн нэрэмжит МВХ-ны "Насанд хүрэгчдийн улсын аварага шалгаруулах тэмцээн-2018" хаалтын ажиллагаа боллоо. Тэмцээнд эрэгтэй 11, эмэгтэй 6 нийт 17 багийн 250 гаруй тамирчинд оролцож 8 өдрийн турш Багануур дүүргийн Уурхайчин спорт цогцолбор, БТСГ-ын зааланд амжилттай зохион байгуулагдаж медалийн эзэд, шилдэгүүд тодорлоо.

 

Эмэгтэй 3-р байр

Ж.Наранбаатар эзэнтэй, н.Туул менежертэй, СМ Б.Болдбаатар дасгалжуулагчтай, СдМ Л.Хосбаяр ахлагчтай "Хобби Эйс ХХК"-ний Хобби Эйс Центр баг

 

Эрэгтэй 3-р байр

Э.Номинчулуун эзэнтэй, Ж.Эрдэнэбат менежертэй, Б.Хатанбаатар дасгалжуулагчтай, СМ М.Цэрэнбаатар ахлагчтай "Багануур ХК"-ний Уурхайчин баг

 

Эмэгтэй 2-р байр

Бригадын генерал Х.Лхагвасаүрэн эзэнтэй, Хурандаа С.Нэргүйбаатар менежертэй, СМ С.Дэлгэрмаа дасгалжуулагчтай, СМ Г.Энхнаран ахлагчтай "Хил хамгаалах 0208" дугаар ангийн Хилчин баг

 

Эрэгтэй 2-р байр

Ц.Хүрэлтулга эзэнтэй, ОУХМ С.Амгаабазар дасгалжуулагчтай, СМ А.Очгэрэл ахлагчтай "Монголын англи хэлийн академ"-ийн IBT Thunders баг

 

Эмэгтэй 1-р байр

УИХ-ын гишүүн Д.Эрдэнэбат эзэнтэй, МУГД Д.Халзан дасгалжуулагчтай, ОУХМ Г.Цэцэгжаргал ахлагчтай "Ноён" группын Ноён баг

 

Эрэгтэй 1-р байр

н.Болд эзэнтэй, СМ Б.Хишигдаваа дасгалжуулагчтай, СМ Д.Базарваань ахлагчтай "Улаанбаатар төмөр зам" Замчин баг

 

Тэмцээний шилдэгүүд

Шилдэг хамгаалагч

Хил хамгаалах 0208-р ангийн "Хилчин" багийн тамирчин СМ Д.Сосорбурам

IBT Thunders багийн тамирчин Э.Очир

Шилдэг давуулагч

Эрдэнэт үйлдвэр Уурхайчин багийн тамирчин ОУХМ П.Буянжаргал

Багануур ХК-ний Уурхайчин багийн тамирчин А.Болорбаатар

Шилдэг холбогч

Хобби Эйс Центр багийн тамирчин СдМ Л.Хосбаяр

УБТЗ "Замчин" багийн тамирчин СМ Ч.Отгонбаяр

Шилдэг хаагч

Хобби Эйс Центр багийн тамирчин СМ Б.Энхзаяа

ДЦС-IV ТӨХК-ний "Эрчим" багийн тамирчин А.Төгөлдөр

Шилдэг довтлогч

Ноён багийн тамирчин ОУХМ Г.Энхсайхан

ДЦС-IV ТӨХК-ний "Эрчим" багийн тамирчин ОУХМ Э.Сайнбилэг

Тэгш тоглогч

Ноён багийн тамирчин ОУХМ Г.Цэцэгжаргал

Багануур ХК-ний Уурхайчин багийн тамирчин СМ М.Цэрэнбаатар

Шилдэг дасгалжуулагч

Ноён багийн дасгалжуулагч МУГД Д.Халзан

УБТЗ "Замчин" багийн дасгалжуулагч СМ Б.Хишигдаваа

Шилдэг шүүгч

АВХ-ны шүүгч Г.Золбаяр

Үзэгчдийн таашаал хүртсэн, шилдэг тоглолт үзүүлсэн Хил хамгаалах 0208-р ангийн "Хилчин" багийн тамирчин СМ Г.Энхнаран

Спортын дэд мастер цолоор Багануур ХК-ний Уурхайчин багийн тамирчин О.Ганзориг, спортын мастер цолоор Багануур ХК-ний Уурхайчин багийн тамирчин Х.Тамир  нар тус тус шалгарлалаа.

Тэмцээнд амжилттай оролцож медалийн эзэд, шилдэгүүр шалгарсан баг, тамирчид, дасгалжуулагч болон энэхүү тэмцээний ажмилттай зохион байгуулсан "БАГАНУУР ХК"-ний удирдлагууд, зохион байгуулах хороо, уурхайн ажилтан албан хаагч нарт ажил хөдөлмөрийн өнөдөр амжилт хүсье.

 

#KEEPTHEBALLFLYING!